PRODUCENCI
HOT INFO
PROMOCJE
El Yucateco Chipotle
El Yucateco Chipotle
24,00 zł 12,00 zł
szt.
El Yucateco Jalapeno
El Yucateco Jalapeno
22,00 zł 11,00 zł
szt.
Captain Thoms West African VooDoo Juice
Captain Thoms West African VooDoo Juice
45,00 zł 20,00 zł
szt.
Dostawa

WARUNKI DOSTAWY

1. Koszty dostawy w wysokości podanej w formularzu, pokrywa w całości Nabywca. W przypadku, gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł, koszt dostawy zamówionych produktów pokrywa Sprzedający.

2. Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych i liczony jest od momentu wpłynięcia należności za zakupy na konto firmy Habanero s.c. lub od momentu złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze - do chwili wysłania towaru.

3. Dostawa towaru do Nabywcy, odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. w ramach usługi "Pocztex Kurier 48" (dostawa najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych niezależnie od miejsca przeznaczenia - najczęściej następnego dnia roboczego) lub listem poleconym priorytetowym. Po podaniu przez nasz sklep numeru nadania dla wysłanego zamówienia, przesyłkę można śledzić na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/. W przypadku podania przez Klienta numeru telefonu komórkowego podczas składania zamówienia, Poczta Polska informuje sms-em o dacie dostarczenia przesyłki oraz pozostawieniu awiza (w przypadku niezastania adresata).

4. Koszty wysyłki zamówienia są następujące:

Rodzaj produktów

Płatność
przelewem

Płatność przy odbiorze

nasiona, niektóre pozycje papryk suszonych i przekąsek (w zależności od ilości)

6,00 zł
(list polecony priorytetowy)

15,00 zł
(Pocztex Kurier 48)

pozostałe produkty

12,00zł

(Pocztex Kurier 48)

15,00 zł
(Pocztex Kurier 48)

5. Nabywca odbierając przedmiot zamówienia jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności pracownika dostarczającego przesyłkę "Protokołu uszkodzenia towaru w transporcie".

6. Z chwilą odbioru przesyłki, wszelkie prawa własności do niej przechodzą na Nabywcę. Dotyczy to również ryzyka związanego z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a szczególnie ryzyka utraty lub uszkodzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl