PRODUCENCI
HOT INFO
PROMOCJE
Friendly Fire BBQ Sauce with real bullet
Friendly Fire BBQ Sauce with real bullet
39,00 zł 23,00 zł
szt.
El Yucateco Chipotle
El Yucateco Chipotle
24,00 zł 12,00 zł
szt.
El Yucateco Jalapeno
El Yucateco Jalapeno
22,00 zł 11,00 zł
szt.
Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU

I. Warunki ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego  www.ostrakuchnia.pl  jest firma HABANERO s.c., NIP 895-18-59-602, mieszcząca się przy ul. Wagnera 17/22, 52-129 Wrocław, zwana w dalszej części regulaminu Sprzedającym.

2. Zamówienia na produkty oferowane w sklepie internetowym, mogą być składane przez pełnoletnią osobę fizyczną (tj. osobę, która ukończyła 18 lat) lub prawną, zwaną w dalszej części regulaminu Kupującym.

3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym, są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

II. Składanie zamówień

1. Wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego www.ostrakuchnia.pl.

2. Podany przez użytkownika adres e-mail, jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

3. Po złożeniu zamówienia do Kupującego, na podany adres e-mail, zostanie wysłana informacja o sposobie sfinalizowania transakcji. Zamówienia powyżej 200 zł, są wysyłane na koszt Sprzedającego.

4. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest jednocześnie wyrażeniem zgody na wystawianie faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.

5. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Habanero danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz.883.) Dane zbierane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

6. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

7. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

8. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Sprzedająca, zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Nabywcę.

9. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "O ochronie praw konsumenta" Nabywca ma prawo odstąpić od zawartej z firmą Habanero umowy kupna towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Odstąpienie od umowy oraz zwrot towaru może nastąpić tylko w przypadku, gdy towar nie był używany, pozostaje w oryginalnym opakowaniu ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedawcy w komplecie: produkt, dowód zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w terminie 5 dni roboczych od dnia podpisania faktury korygującej przez Nabywcę, na konto bankowe wskazane przez Nabywcę lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

III. Płatności

1. Kupujący może dokonać płatności korzystając z poniższych form:

a) przelew bankowy z dowolnego banku
b) wpłata na rachunek bankowy Sprzedającego w Urzędzie Pocztowym
c) przesyłka pobraniowa - płatność przy odbiorze
d) płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

2. Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia.

IV. Warunki dostawy

1.  Koszty dostawy w wysokości podanej w formularzu, pokrywa w całości Nabywca. W przypadku, gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł, koszt dostawy zamówionych produktów pokrywa Sprzedający.

2. Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze i liczony jest momentu wpłynięcia należności za zakupy na konto firmy Habanero s.c. lub od momentu złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze - do chwili wysłania towaru.

3. Dostawa towaru do Nabywcy odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub Paczkomatów InPost.

4. Nabywca odbierając przedmiot zamówienia jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności pracownika dostarczającego przesyłkę "Protokołu uszkodzenia towaru w transporcie".

5. Z chwilą zapłaty oraz pokwitowania odbioru przesyłki, wszelkie prawa własności do niej przechodzą na Nabywcę. Dotyczy to również ryzyka związanego z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a szczególnie ryzyka utraty lub uszkodzenia.

V. Postanowienia końcowe

1. Zawartość internetowego sklepu www.ostrakuchnia.pl, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 543.

2. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów.

3. Wszystkie znaki towarowe i nazwy zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji produktów i są własnością producenta.

4. Sklep internetowy www.ostrakuchnia.pl  nie wypożycza oferowanych towarów do testowania i z tego powodu Nabywca nie może odstąpić od umowy kupna.

5. Oferta ważna tylko na terenie Polski.

6. Ryzyko związane z używaniem oraz spożywaniem zakupionych produktów, leży w całości po stronie Nabywcy. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności, za szeroko rozumiane, obchodzenie się z towarem.

7. Składając zamówienie, Nabywca akceptuje powyższy regulamin. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl